Szablony sklepów internetowych WooCommerce.

Poniżej znajdują się szablony, które mogą nadać nowoczesny wygląd dla twojego nowego sklepu.
Większość z nich ma możliwość ogromnej ingerencji w układ, kolorystykę czy inne elementy. Wybierz szablon, który cię interesuje, aby obejrzeć jego działanie na żywo.

Ile kosztuje uruchomienie sklepu internetowego?

Całkowity koszt uruchomienia sklepu to 1500 zł netto. Na ten koszt składa się zakup szablonu, jego konfiguracja oraz nadanie mu indywidualnego wyglądu według wytycznych klienta, ale tylko w ramach możliwości szablonu.

Dlaczego mam korzystać z szablonu?

Ponieważ jest to gotowe rozwiązanie, które pozwala na uruchomienie sklepu w tak niskiej cenie. Koszt indywidualnego projektu i uruchomienia go na innej platformie zaczyna się od 4000 zł i zawsze obowiązują dodatkowe opłaty miesięczne. Dodatkowo, szablony są ciągle rozwijane i dodawane są nowe funkcje i poprawki, a w razie problemów zawsze można liczyć na wsparcie producenta.

Czy to jedyne koszty jakie ponoszę?

Tak! Kolejne opłaty (za serwer i domenę) naliczone będą przez firmę hostingową dopiero rok później. Są to standardowe opłaty roczne, które obowiązują każdego, kto posiada swoją stronę w internecie i wynoszą one ok. 150 zł brutto.

Czy sklep obsługuje szybkie płatności internetowe jak PayU, Przelewy24, DotPay?

Tak, jednak nie wszystkie firmy oferują takie płatności za darmo. W cenie sklepu obsługujemy darmowe płatności Przelewy24, DotPay i Transferuj.pl wdrożenie innych płatności kosztuje ok. 250 zł brutto. Zanim jednak sklep będzie mógł przyjmować szybkie płatności powinieneś założyć konto u wybranego dostawcy i posiadać m.in. ID klienta.

Szablon jest po angielsku, dlaczego?
Szablony są głównie tworzone w obcych językach, jednak sklep zostanie uruchomiony w języku Polskim.
Czy sklep obsługuje wiele języków?

Tak! Standardowo sklep uruchamiany jest w języku polskim, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać więcej języków. Szczegóły omawiane są indywidualnie z klientem.

Czy sklep obsługuje integracje z kurierami?

Tak! W zależności od wyboru kuriera lub pośrednika jest możliwość integracji z takimi serwisami. Szczegóły omawiane są indywidualnie z klientem.

Chcę otworzyć sklep, co dalej?

Wybierz swój szablon, a następnie przejdź na stronę kontakt i napisz lub zadzwoń, aby omówić szczegóły projektu.